Uroczyste zakończenie r.szk. 2017_18 klas IV - VI

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-06-23 | Views: 411

Uczniowie klas IV-VI na swoje zakończenie musieli poczekać do godziny 12.00. Atmosfera była bardzo podniosłą ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas goście: ksiądz proboszcz Dominik Wodniczak, pani wiceprezydent Ewa Matecka oraz przedstawiciele Rady Osiedla i Rady Rodziców. Po powitaniu przez Panią Dyrektor Jolantę Przybyłek nastąpiła cześć oficjalna, w trakcie której głos zabrała pani prezydent Matecka oraz wręczono nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom klas IV-VI.

Po części oficjalnej do głosu doszli uczniowie, którzy w krótkiej części artystycznej wywołali uśmiech na twarzach słuchaczy wylewając swoje „smutki” nad kończącym się rokiem szkolnym i wizją „nudnych” wakacji. Uroczystość uświetnili swoimi występami nasi szkolni artyści: dziewczyny z klasy V popisały się w tańcu, Agata Gawrońska z klasy II zagrała na skrzypcach, a Julia Kaczmarek z klasy IV b zatańczyła swój układ baletowy.
Po uroczystościach na sali uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych, gdzie pożegnali się z wychowawcami i ze świadectwami udali się do domów na zasłużony  odpoczynek

Klasa IV A:
Aleksandra Muszyńska, Martyna Kalina k
Klasa IV B:
Julia Kaczmarek, Jakub Reterski, Maja Frankiewicz, Zuzanna Prażmo, Dominika Wrzeszcz, Wiktoria Kupis
Klasa V:
Aleksandra Lisiak, Daria Muszyńska, Jakub Kraszkiewicz, Martyna Kopeć, Bartłomiej Gawroński Patryk Kopeć, Julia Cierniak, Anna Gąsiorowska, Dawid Kapołka, Julia Zielińska
Klasa VI:
Jakub Kasprzak, Michał Szwejkowski, Jakub Jaźwiec, Bartosz Cierniak, Oliwia Idziorek, Karina Galler, Sara Leśnierowska, Laura Pałasz